Не судом єдиним: Кабмін призначив нового керівника Держгеонадр

Артур Корсунь
п’ятниця, 19 Травень 2017, 17:38
0
Олег Кирилюк восени 2016 року переміг у конкурсі на посаду заступника голови Державної служби геології та надр України, а наприкінці весни 2017-го тимчасово очолив службу / geo.gov.ua

Тимчасово, до призначення в установленому порядку голови обов’язки керівника Державної служби геології та надр України виконуватиме Олег Кирилюк. Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив через дві дні після того, як комісія з питань вищого корпусу державної служби не зібрала кворуму й не розпочала відбір кандидатів на вакантну посаду.

Керувати держслужбою Олег Кирилюк буде на посаді заступника голови. Допомагатиме йому перший заступник Микола Фощій. Як писали “Кадри”, перемоги обох на відкритих конкурсах у жовтні 2016 року суддя Окружного адміністративного суду м. Києва Володимир Келеберда скасував у квітні 2017-го. Проте урядовці подолали судову заборону на призначення керівників Державної служби геології та надр й проігнорували звернення громадськості та народних депутатів.

Олег Кирилюк має стаж державної служби понад 15 років. Був заступником начальника управління з питань цивільного захисту – начальником відділу захисту населення і територій Департаменту цивільного захисту населення Житомирської ОДА, заступником голови Ружинської районної державної адміністрації, головою Ружинської районної ради та виконавчим директором ВАТ “Червоненський цукровик”. Із 2012-го протягом двох років обіймав посаду начальника інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Житомирській області.

До рішення уряду обов’язки голови Державної служби геології та надр виконував Микола Бояркін. Як і Олег Кирилюк і Микола Фощій, він бере участь у конкурсі на посаду голови Державної служби геології та надр України. Провести відбір кандидатів на вакантну із грудня 2014 року посаду планують 23 травня 2017 року.

Залишити коментар

Матеріали по темі
На гривнях стоятиме підпис Шевченка
понеділок, 20 Липень 2020, 07:36
Гучні теми
Новини партнерів