Не судом єдиним: Кабмін призначив нового керівника Держгеонадр

Артур Корсунь
п’ятниця, 19 Травень 2017, 17:38
0
Олег Кирилюк восени 2016 року переміг у конкурсі на посаду заступника голови Державної служби геології та надр України, а наприкінці весни 2017-го тимчасово очолив службу / geo.gov.ua

Тимчасово, до призначення в установленому порядку голови обов’язки керівника Державної служби геології та надр України виконуватиме Олег Кирилюк. Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив через дві дні після того, як комісія з питань вищого корпусу державної служби не зібрала кворуму й не розпочала відбір кандидатів на вакантну посаду.

Керувати держслужбою Олег Кирилюк буде на посаді заступника голови. Допомагатиме йому перший заступник Микола Фощій. Як писали “Кадри”, перемоги обох на відкритих конкурсах у жовтні 2016 року суддя Окружного адміністративного суду м. Києва Володимир Келеберда скасував у квітні 2017-го. Проте урядовці подолали судову заборону на призначення керівників Державної служби геології та надр й проігнорували звернення громадськості та народних депутатів.

Олег Кирилюк має стаж державної служби понад 15 років. Був заступником начальника управління з питань цивільного захисту – начальником відділу захисту населення і територій Департаменту цивільного захисту населення Житомирської ОДА, заступником голови Ружинської районної державної адміністрації, головою Ружинської районної ради та виконавчим директором ВАТ “Червоненський цукровик”. Із 2012-го протягом двох років обіймав посаду начальника інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Житомирській області.

До рішення уряду обов’язки голови Державної служби геології та надр виконував Микола Бояркін. Як і Олег Кирилюк і Микола Фощій, він бере участь у конкурсі на посаду голови Державної служби геології та надр України. Провести відбір кандидатів на вакантну із грудня 2014 року посаду планують 23 травня 2017 року.

Залишити коментар