Фощій узяв хабар. ФОТО

Артур Корсунь
вівторок, 04 Вересень 2018, 13:27
0
Перший заступник голови Державної служби геології та надр Микола Фощій (у центрі), можливо, розпрощається із посадою

У три тисячі доларів оцінив своє сприяння в оформленні документів на видобуток торфу перший заступник голови Державної служби геології та надр Микола Фощій. Затримання хабарника провели оперативники Департаменту захисту економіки Нацполіції та слідчі прокуратури Київської області.

Фощія затримали в автомобілі, який не вказаний у його декларації.

habar-derggeonadra-r

Після документування злочину оперативники провели обшуки за місцем роботи та проживання Фощія.

На момент затримання Фощій виконував обов’язки голови служби, поки очільник Олег Кирилюк перебуває у відпустці.

Як писали “Кадри”, 23 травня 2017 року комісія з питань вищого корпусу державної служби не зуміла обрати переможця конкурсу на посаду керівника Державної служби геології та надр України. Тоді ж уряд призначив заступника голови Олега Кирилюка в.о. голови служби – на час проведення нового відбору, а першого заступника Миколу Фощія – його заступником. Олегу Кирилюку кілька разів продовжували випробувальний термін на посаді. Проте комітет Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи все одно визнав  роботу тимчасового керівництва незадовільною.

Микола Фощій до перемоги в конкурсі на посаду першого заступника голови Державної служби геології та надр України очолював КП “Південукргеологія”.

Залишити коментар

Матеріали по темі
По 1,37 мільйона гривень на брата
субота, 10 Листопад 2018, 10:34