Парфененко втретє очолив Фонд держмайна

Артур Корсунь
четвер, 20 Квітень 2017, 17:36
0
У головному офісі Фонду державного майна Дмитро Парфененко працює з 1995 року / cgpa.com.ua

Менше тижня залишався без керівника Фонд державного майна України. Рішення про звільнення Ігоря Білоуса з посади голови ФДМУ депутати Верховної Ради ухвалили 13 квітня 2017 року, а вже за три робочі дні з’явився наказ про призначення виконуючого обов’язки очільника фонду. Як і передбачали “Кадри”, тимчасовим керівником став Дмитро Парфененко.

Перший заступник голови фонду не вперше опановує посаду старшого розпорядника державного майна. Виконувати обов’язки керівника Дмитрові Парфененку траплялося з 20 червня 2014 року до 25 травня 2015-го, прийнявши фонд з рук голови Олександра Рябченка і віддавши його Ігорю Білоусу. Так само Дмитрові Парфененку доводилося виконувати обов’язки керівника з грудня 2008 року по березень 2010-го, після головування Валентини Семенюк-Самсоненко. То ж досвіду йому не позичати. Зрештою, на керівних посадах у ФДМУ Дмитро Парфененко перебуває з 1995 року. Починав помічником заступника голови, очолював департаменти. Питаннями власності займався і на посаді начальника головного управління комунальної власності Києва у 2011-2014 роках.

Керувати фондом Дмитро Парфененко буде до призначення голови згідно з установленим законодавством порядком. Саме такий невизначений термін вказаний у наказі про призначення, який підписав сам перший заступник – як старша посадова особа після відставленого голови. При цьому Закон “Про Фонд державного майна України” визначає, що кадрові рішення щодо керівництва ФДМ ухвалює президент за згодою депутатів Верховної Ради.

Залишити коментар

Матеріали по темі
Глущенко перейшла на посаду Шкляра
понеділок, 14 Травень 2018, 06:44