Десять кандидатів на головного держслужбовця Мінфіну

Артур Корсунь
четвер, 22 Грудень 2016, 14:59
0
Четверо з десяти кандидатів на посаду державного секретаря Міністерства фінансів працюють у департаментах установи / biz.liga.net

На посаду державного секретаря в Міністерстві фінансів претендують 10 кандидатів. Із них четверо працюють у департаментах установи.

ds minfin

 

Мінфін представляють керівник патронатної служби Денис Улютін, директор юридичного департаменту Ярослав Матузка, головний спеціаліст департаменту фінансів промисловості Олег Гончаренко та заступник міністра- керівник апарату Євгеній Капінус.

Серед кандидатів на посаду державного секретаря також є Юлія Пашко, яка працює менеджером проектів благодійного фонду “Центр вільної економіки імені Кахи Бендукідзе”, із якого на роботу в Мінфін у квітні-травні 2016 року на посади заступників міністра перейшли Сергій Марченко та Євгеній Капінус. Також за посаду змагається Лариса Луковіна – фінансовий директор банку “Київська Русь”, який перебуває у стані ліквідації.

Як писали “Кадри”,  16 листопада 2016 року уряд оголосив конкурс на зайняття вакантної посади державного секретаря Міністерства фінансів.

Залишити коментар

Матеріали по темі
Ковальчук обиратиме голову ДБР
середа, 20 Вересень 2017, 03:17
Керівник апарату очолив Фонд держмайна
вівторок, 12 Вересень 2017, 03:10