Мартинюк пішов із Мінагрополітики

Артур Корсунь
середа, 06 Лютий 2019, 14:32
0
Керуючи Міністерством аграрної політики і продовольства, Максим Мартинюк (у центрі), обстоював вилучення пункту про мораторій із перехідних положень Земельного кодексу /24tv.ua

Кабінет міністрів України звільнив Максима Мартинюка з посади виконувача обов’язків міністра аграрної політики і продовольства.

“Мартинюка звільнили з МінАПК згідно з поданою заявою. Призначили в.о. міністра Трофімцеву”, — сказав після засідання уряду в коментарі агентству “Інтерфакс-Україна” віце-прем’єр-міністр Павло Розенко.

Причини відставки Максим Мартинюк не розкриває. Імовірно, що написати заяву його підштовхнуло рішення народних депутатів продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2020 року. Мартинюк, як відомо, обстоював вилучення пункту про мораторій із перехідних положень Земельного кодексу.

Також можна припустити, що рішенням про відставку Максима Мартинюка уряд убезпечив себе від виконання нових рішень судів стосовно повноважень та термінів виконання обов’язків міністрів на кшталт учорашнього вердикту Окружного адміністративного суду Києва щодо заступника міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. Максим Мартинюк як перший заступник міністра агарної політики та продовольства виконував обов’язки міністра із 28 листопада 2018 року.

Як писали “Кадри”, у листопаді 2018 року Верховна Рада відправила у відставку міністра аграрної політики та продовольства Тараса Кутового. Обов’язки міністра виконував Максим Мартинюк. Посаду першого заступника міністра агарної політики та продовольства він отримав у липні 2016 року, замінивши Ярослава Краснопольського. Працювати в уряд Мартинюк прийшов із Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.

Залишити коментар