Шевкі Аджунер головуватиме у Номінаційному комітеті

Артур Корсунь
понеділок, 16 Квітень 2018, 08:33
0
Директор представництва Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в Україні Шевкі Аджунер є одним із найдосвідченіших членів Номінаційного комітету / nv.ua

Перше засідання оновленого Номінаційного комітету відбулося минулого тижня у Києві.

Перші результати: головою Комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств обрали директора представництва Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в Україні Шевкі Аджунера. Його заступником став  перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов. Секретарем (без права голосу під час визначення переможців конкурсу) призначили Оксану Загляду, керівника експертної групи розвитку управління персоналом Директорату публічної адміністрації Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Відбір і призначення переможців кадрових конкурсів тепер відбуватиметься за такою схемою:

133

Окремі вимоги висунуті до компаній-рекрутерів, які шукатимуть та проводитимуть перші співбесіди з потенційними керівниками та незалежними членами наглядових рад: досвід роботи на українському ринку, рекомендації-підтвердження успішного пошуку топ-менеджерів в Україні та членство в Асоціації консультантів з підбору керівного персоналу. Україну у цій міжнародній асоціації представляють чотири компанії: “Ward Howell Україна”, “Бойден Україна”, “WE Partners Україна” та “Оджерс Берндтсон Україна”. Рекрутери працюватимуть за гроші – закупівлю їхніх послуг відбуватиметься на відкритому тендері через систему публічних закупівель Prozorro, а фінансування надходитиме з бюджету держпідприємства, держбюджету чи в рамках міжнародної технічної допомоги.

Як писали “Кадри”, у березні 2018 року Кабінет Міністрів прийняв постанову №190, яка змінює формат проведення кадрових конкурсів.  Постійними представниками уряду в Номінаційному комітеті (із правом голосу) стали міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, перший заступник міністра фінансів Оксана Маркарова та представник органу управління держпідприємства (змінюється для кожного конкурсу). Незалежними членами Номінаційного комітету уряд обрав директора представництва Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Шевкі Аджунера, голову регіонального представництва Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні та Білорусі Джейсона Пеллмара, постійного представника Міжнародного валютного фонду в Україні Йосту Люнгмана та бізнес-омбудсмена в Україні Альгірдаса Шемету.

 

Залишити коментар