Керівник апарату очолив Фонд держмайна

Артур Корсунь
вівторок, 12 Вересень 2017, 15:10
0
Із квітня 2017 року Віталій Трубаров очолює апарат Фонду державного майна України / spfu.gov.ua

Фонд державного майна України отримав чергового виконувача обов’язків голови. Уряд призначив на цю посаду керівника апарату ФДМ Віталія Трубарова.

У Фонді держмайна уродженець Макіївки Донецької області Віталій Трубаров працює з 2003 року. Спершу очолював відділення ФДМ у Донецькій області, в 2010-му перебрався у столицю, де спочатку працював заступником, а згодом і начальником відділення ФДМ України в Києві. Із 2015 року Віталій Трубаров був помічником голови фонду, головним спеціалістом відділу координації діяльності структурних підрозділів відомства, а 3 квітня 2017 року очолив його апарат.

Трубаров замінить на посаді Дмитра Парфененка, який керував Фондом державного майна після звільнення Ігоря Білоуса, а зараз повернувся на посаду першого заступника голови.

Як писали “Кадри”, після відставки Ігоря Білоуса у квітні 2017 року виконуючим обов’язки голови Фонду державного майна України призначили Дмитра Парфененка. У червні з посади заступника голови фонду за власним бажанням звільнився Андрій Гайдуцький. На його місце Кабінет Міністрів призначив Юрія Нікітіна, який досі був заступником директора департаменту приватизації – начальником управління конкурсного продажу та біржової діяльності. Також підвищення до заступника голови ФДМУ отримав Євген Асташев, директор департаменту управління державними підприємствами та корпоративними правами держави.

Залишити коментар

Матеріали по темі
Шимків передав посаду Марченку
середа, 05 Вересень 2018, 06:18
Фощій узяв хабар. ФОТО
вівторок, 04 Вересень 2018, 01:27
Останні звісточки по темі
Гучні теми
Новини партнерів