Хто засідатиме у Касаційному адміністративному суді Верховного Суду. СПИСОК

Артур Корсунь
понеділок, 31 Липень 2017, 16:27
0
Суддя Вищого адміністративного суду України Ігор Олендер за результатами відбору до Верховного Суду опинився наприкінці першої тридцятки претендентів / vkksu.gov.ua

За підсумками конкурсу до Верховного Суду, підбитими Вищою кваліфікаційною комісією суддів, на перші 30 місць у Касаційному адміністративному суді претендують:

  1. Лариса Мороз – суддя Вищого адміністративного суду України
  2. Анна Бучик – суддя Житомирського апеляційного адміністративного суду
  3. Всеволод Князєв – голова Миколаївського окружного адміністративного суду
  4. Василь Шарапа – суддя у відставці Рівненського окружного адміністративного суду
  5. Раїса Ханова – суддя Донецького апеляційного адміністративного суду
  6. Тетяна Анцупова – науковець, Міжнародний гуманітарний університет
  7. Ірина Гончарова – суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду
  8. Вікторія Мацедонська – суддя Київського апеляційного адміністративного суду
  9. Ірина Васильєва – суддя Донецького апеляційного адміністративного суду
  10. Ірина Саприкіна – суддя Київського апеляційного адміністративного суду
  11. Олександр Прокопенко – суддя Верховного Суду України
  12. Володимир Бевзенко – науковець, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  13. Валентина Юрченко – суддя Вищого адміністративного суду України
  14. Володимир Кравчук – суддя Львівського окружного адміністративного суду
  15. Світлана Пасічник –  суддя Вищого адміністративного суду України
  16. Наталія Коваленко – науковець, Університет митної справи та фінансів
  17. Тетяна Шипуліна – суддя Вищого адміністративного суду України
  18. Михайло Смокович – суддя Вищого адміністративного суду України
  19. Олександр Золотніков – суддя Одеського апеляційного адміністративного суду
  20. В’ячеслав Хохуляк – науковець, адвокат, Головне теруправління юстиції у Чернівецькій обл.
  21. Данилевич Надія – суддя Тернопільського окружного адміністративного суду
  22. Олег Білоус  – суддя Вінницького апеляційного адміністративного суду
  23. Ірина Желтобрюх – суддя Київського апеляційного адміністративного суду
  24. Бившева Людмила – суддя Вищого адміністративного суду України
  25. Олександр Стародуб – суддя Вищого адміністративного суду України
  26. Тетяна Стрелець – суддя Вищого адміністративного суду України
  27. Микола Гімон – суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду
  28. Михайло Гриців – суддя Верховного Суду України
  29. Ігор Олендер – суддя Вищого адміністративного суду України
  30. Ян Берназюк – науковець, Київський національний торговельно-економічний університет

Чинні судді адміністративних судів відчутно переважають решту учасників відбору.

01001

За інформацією проекту Чесно.Фільтруй суд!, у першу тридцятку рейтингу потрапили дев’ятеро кандидатів, негативний висновок Громадської ради доброчесності щодо яких колегія Вищої кваліфікаційної комісії суддів подолала під час пленарних засідань. Претендентів, які, на думку ГРД, не відповідають критеріям доброчесності та професійної етики, іще може відсіяти Вища рада правосуддя.

Як писали “Кадри”, Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККС) підбила підсумки відбору на перші 120 посад суддів Верховного Суду, який тривав із 7 липня 2016 року.

Матеріали по темі
Радецький подав у відставку
вівторок, 22 Серпень 2017, 09:20
Чуркіна стала заступницею міністра Реви
понеділок, 21 Серпень 2017, 11:35