Кабмін оголосив конкурс на зайняття посади голови Державної податкової служби

Лазарь Германович
четвер, 18 Березень 2021, 21:10
0

Кабмін оголосив з 18 березня конкурс на зайняття посади голови Державної податкової служби.

Про це йдеться у розпорядженні уряду № 203-р від 17 березня.

“Відповідно до частини другої статті 23 ЗУ “Про державну службу” оголосити з 18 березня 2021 р. конкурс на зайняття посади голови Державної податкової служби з визначенням умов проведення конкурсу згідно з додатком”, – йдеться у розпорядженні.

Відповідно до додатку, умови оплати праці: податковий оклад – 29 400 грн, також передбачені надбавка за ранг та інші доплати, надбавки, премії та додаткові стимулюючі виплати відповідно до законодавства.

Серед посадових обов’язків – здійснення повноважень керівника ДПС, реалізація держполітики у сфері державної податкової політики.

Серед вимог: ступінь вищої освіти – не нижче магістра, досвід роботи – загальний стаж роботи не менше 7 років.

Також серед вимог: досвід роботи на посадах держслужби категорії “А” чи “Б” або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування, або на керівних посадах у сферах державної податкової політики не менше 3 років.

Кандидат повинен вільно володіти українською мовою, а також англійською або французькою.

Нагадаємо:

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби.

Кабмін на засіданні 29 квітня 2020 року призначив новим головою Державної податкової служби Олексія Любченка.

Любченко призначили на посаду шляхом укладення контракту тільки на період дії карантину.

В податковій сфері Любченко – обличчя не нове.  В минулому він працював директором департаменту оподаткування юридичних осіб Державної податкової служби, а у 2009-2011 роках – заступником голови ДПА.

У 1999-2003 роках Любченко працював першим заступником голови ДПА в Кіровоградській області, а з 2003 по 2005 рік очолював ДПА Черкаської області. Після цього він став заступником голови Кіровоградської ОДА.

Залишити коментар