Апеляційний суд дозволив вибирати голову Державної митної служби

Артур Корсунь
вівторок, 25 Червень 2019, 11:11
0

Кабінету Міністрів вдалося розблокувати проведення конкурсу на посаду голови Державної митної служби. Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду 24 червня розглянула апеляційну скаргу Мін’юсту і відновив дію розпорядження про проведення відбору.

Конкурс відновиться із заключного етапу, у який потрапили три кандидати: проректор з навчальної роботи Університету митної справи та фінансів Євген Гармаш, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов і голова громадської організації “Центр розвитку цифрової економіки” Андрій Саварець.

Дату та місце проведення заключного етапу відбору має призначити Національне агентство України з питань державної служби.

Як писали “Кадри”,  після рішення уряду про розділення Державної фіскальної служби на два окремих органи — митну та податкову служби, у березні 2019 року було  оголошено конкурси на голів нових структур. 17 квітня 2019 року конкурс на зайняття вакантної посади голови ДМС було заблоковано після проведення двох етапів відбору за рішенням Окружного адміністративного суду Києва.

Залишити коментар

Матеріали по темі
На гривнях стоятиме підпис Шевченка
понеділок, 20 Липень 2020, 07:36
Гучні теми
Новини партнерів