Секретаря комітету нацбезпеки звільнили після погроз голови

Артур Корсунь
четвер, 08 Листопад 2018, 11:36
0
Тетяна Блистів із вересня 1999-го по березень 2014-го працювала помічником-консультантом народних депутатів Віктора Веретенникова, Юрія Джоджика, Олега Лукашука та Сергія Пашинського

Тетяна Блистів більше не очолює секретаріат комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони.

Рішення про її звільнили з держслужби за рішенням керівника апарату Верховної Ради Петра Бондара. За словами секретаря комітету, нардепа від БПП Івана Вінника, Блистів звільнили з держслуби за порушення присяги державного службовця.

У липні Тетяна Блистів поскаржилась на керівника комітету нардепа Сергія Пашинського, який, за її словами, у приміщенні комітету погрожував вбивством їй та її родині.

“У нашої сім’ї є реальні підстави побоюватися здійснення цієї погрози як самим Пашинським, так і іншими особами, оскільки Пашинський С. В. сказав мені, що я ще не знаю, хто він такий і що у нього для таких, як я, є “спеціально навчені люди”. Крім того, Пашинський С. В. повідомив мені, що він дуже багата людина, а саме, що його стан становить 10% ВВП України, а я – ніхто в цьому світі”, – написала Блистів у заяві в Генеральну прокуратуру. ГПУ провадження відкрила й передала його у Службу безпеки України.

Сергій Пашинський звинувачення заперечив, натомість заявив, що Блистів було викрито в крадіжці зарплати.

Блистів почала кар’єру у грудні 1985 року старшою піонервожатою Вінницької середньої школи №17. Потім працювала ткалею Чернівецького виробничого бавовняного об’єднання “Восход”.

За першою освітою – режисер-педагог, 1993 року закінчила Рівненський державний інститут культури . Комерційну освіту здобула 1995 року у Дніпродзержинському комерційному технікумі, управлінську – 2001 року в Українській академії державного управління при Президентові України, правничу – 2009 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

З вересня 1999-го – помічник-консультант народних депутатів Віктора Веретенникова (на платній основі), Юрія Джоджика (на громадських засадах), Олега Лукашука (на платній основі). Із народним депутатом Сергієм Пашинським упродовж його каденцій 5-7 скликань працювала на платній основі, а під час 8-го скликання – на громадських засадах.

У березні 2014 року очолила управління забезпечення діяльності голови Адміністрації президента України. Секретаріатом комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони керувала з березня 2017 року.

Нагороджена подякою голови Верховної Ради України (2015), грамототою Верховної Ради України (2016), почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2017).

Залишити коментар

Матеріали по темі
По 1,37 мільйона гривень на брата
субота, 10 Листопад 2018, 10:34