Із відбору голови Нацагентства вибули військовик, безробітний і банківський службовець

Артур Корсунь
понеділок, 22 Серпень 2016, 19:33
0
Конкурсна комісія з відбору кандидата на посаду голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, відсіяла трьох претендентів /youtube.com

Конкурсна комісія з відбору кандидата на посаду голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, відсіяла трьох претендентів.

Переглянувши документи, які надіслали кандидати, члени комісії не допустили до відбору голови Нацагентства Романа Авдєєва. Чоловік очолює відділ економічної безпеки по роботі з проблемними активами управління примусового стягнення проблемних активів Південного-Східного регіону центру по роботі з проблемними активами АТ “Банк “Фінанси та Кредит”, а проте не подав документа про вищу юридичну освіту. Такий же недолік у документах виявили в Олега Бернацського, який тимчасово не працює, а восени 2014 року, акурат перед виборами у Верховну Раду, змінював прізвище на Ляшко і навпаки. Військовику Олександрові Шевчуку, який виконує обов’язки заступника командира по роботі з особовим складом  в/ч п/п В 1670, забракло досвіду перебування на керівній посаді.

Отож, за посаду голови Нацагентства далі боротимуться 17 претендентів. Їхні документа наразі проходять спецперевірку.

Як писала “Кадри”, кілька кандидатів на посаду голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, також претендують очолити Державне  бюро розслідувань. Це, зокрема, Олена Бусол, Олександр Гета, Микола Грабар, Олексій Дяченко, Ірина Ніжинська, Олег Солодун, Ігор Соболевський та Григорій Усатий.

Залишити коментар

Матеріали по темі
На гривнях стоятиме підпис Шевченка
понеділок, 20 Липень 2020, 07:36