Віленський очолив Нацслужбу здоров’я

Денис Іванов
четвер, 10 Вересень 2020, 08:38
0

Позачергове засідання уряду закінчилося для Андрія Віленського призначенням тимчасово виконуючим обов’язки голови Національної служби здоров’я України.

Андрій Віленський — кандидат наук з державного управління і має досвід роботи педіатром, завідувачем і головним лікарем дитячої поліклініки. Раніше був головним лікарем мережі приватних клінік «Добробут» та директором приватної клініки ISIDA, у якій працював разом із колишнім керівником НСЩУ Олегом Петренком.

У НСЗУ Віленський очолював департамент договірної роботи. А тепер очолює організацію, яка розподіляє десятки мільярдів гривень серед українських лікарень.

Віленський двічі боровся за місце голови НСЗУ, проте кожного разу його кандидатуру відкидав міністр охорони здоровʼя Максим Степанов. Віленського вважають представником команди екс-очільниці НСЗУ Оксани Мовчан, у якої також були розбіжності із Степановим.

Як писали “Кадри”, з грудня 2019 року  обов’язки голови Національної служби здоров’я України виконувала Оксана Мовчан. Нині вона працює заступником голови НСЗУ.

Залишити коментар