На гривнях стоятиме підпис Шевченка

Денис Іванов
понеділок, 20 Липень 2020, 19:36
0

Верховна Рада призначила Кирила Шевченка головою правління Національного банку України.

Кандидатуру на розгляд депутатів парламенту вніс президент України Володимир Зеленський.

Очільник НБУ народився в Росії, в місті Тулав 1972 році. Із 1987 року працював ремонтником на шахті в місті Кадіївка (Стаханов) на Луганщині.  Диплом економіста Харківського державного економічного університету здобув 1994 року. Із того часу працює у банківському секторі. Спершу очолював сектор залучення кредитних ресурсів в «Українському кредитному банку», потім був провідним економістом сектору кредитних ресурсів банку «Аваль». У грудні 2006 року вже працював першим заступником голови правління банку «Фінанси і Кредит», після чого три роки очолював Державну іпотечну установу. Був радником голови правління «Ощадбанку», першим заступником голови правління та в.о. керівника «Укргазбанку». У травні 2015 року переміг у відкритому конкурсі на посада голови правління «Укргазбанку».

У декларації Шевченка є дві квартири в Києві, два паркомісця, дві земельні ділянки в Забір’ї Київської області та одна земельна ділянка площею 12 соток в окупованому Криму, в Феодосії. Має три авто, яхту.

Як писали “Кадри”, голова Національного банку був Яків Смолій 1 липня написав заяву про звільнення за власним бажанням через «систематичний політичний тиск».

 

Залишити коментар

Гучні теми
Новини партнерів