Уряд розпорядився ліквідувати два державні агентства

Денис Іванов
четвер, 26 Березень 2020, 16:16
0

Державне агентство спорту та Державне агентство розвитку молоді та громадянського суспільства будуть ліквідовані. Ріщення про це Кабінет Міністрів ухвалив 25 березня 2020 року.

Обидва державні агентства діяли менше чотирьох місяців. Сторили їх 4 грудня 2019 року як нові центральні органи виконавчої влади у сферах культури, молоді та спорту в межах бюджету об’єднаного Міністерства культури, молоді та спорту.

Після рішення нового Кабміну на чолі із прем’єр-міністром Денисом Шмигалем розлідити  Міністерство культури, молоді і спорту на Міністерство молоді та спорту та Міністерство культури діяльність державних агентств втратила сенс.

Ліквідовувати державні агентства доручено спеціальним комісіям із ліквідації, які очолює директор департаменту економіки та фінансів у сфері спорту Міністерства культури, молоді та спорту Юрій Музика. На завершення процесів ліквідації відведено два місяці.

Згідно з рішенням про ліквідацію державних агентств, їхні очільники втратять посади.

Із 5 лютого 2020 року Державне агентство розвитку молоді і громадянського суспільства очолював Олександр Ярема, який з 16 березня 2016 року обіймав посаду заступника міністра молоді та спорту України.

Як писали “Кадри”, із 3 березня 2020 року головою Держагентства спорту працював Сергій Левчук, який здобув посаду на відкритому конкурсі.

Залишити коментар