Смілянському платять зарплату 200 листонош

Артур Корсунь
четвер, 20 Лютий 2020, 13:28
0

Зарплата голови “Укрпошти” Ігоря Смілянського у 200 разів більша за зарплату листоноші.

“Моя зарплата прив’язана до зарплати листоноші, тому це 200 разів мінімальна зарплата… 836 тисяч гривень на місяць”, – назвав суму Смілянський і додав, що це максимальна зарплата без урахування штрафів.

“Один випадок по фінмоніторингу може коштувати 204 тисячі штрафу особисто на генерального директора, а я сплатив останній квартал штраф, бо ми на один день запізнилися по податках через комп’ютерні проблеми”, – зазначив Ігор Смілянський.

Суму заробітної плати керівника “Укрпошти” встановлена Кабінетом Міністрів відповідно до розміру державного підприємства, виручки та кількості працівників.

“Якщо я буду працювати безкоштовно, це дасть можливість кожному працівнику збільшити зарплату на 9 грн 72 копійки в місяць”, – додав Смілянський.

Як писали “Кадри”, у квітні 2016 року Ігор Смілянський переміг на відкритому кадровому конкурсі на посаду генерального директора “Укрпошти”. За умовами контракту, який діяв два роки, посадовий оклад Смілянського становив 333,4 тис. грн. на місяць. У серпні 2018 року керівник “Укрпошти” запропонував нову модель винагороди за свою працю: зарплата протягом року визначалася на підставі якості доставки, реалізації інвестиційної програми і проходження річного аудиту.

Залишити коментар

Матеріали по темі
Янчука звільнили від керівництва АРМА
п’ятниця, 03 Січень 2020, 03:46
Ірина Венедіктова очолила ДБР
п’ятниця, 27 Грудень 2019, 12:54
Останні звісточки по темі
Гучні теми
Новини партнерів