Янчука звільнили від керівництва АРМА

Денис Іванов
п’ятниця, 03 Січень 2020, 15:46
0

Кабінет Міністрів звільнив Антона Янчука з посади голови Національного агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

Рішенню уряду передувало відсторонення Янчука від виконання повноважень за посадою голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. Кабінет Міністрів прийняв відповідне  розпорядження 15 листопада 2019 року, розпочавши дисциплінарного провадження щодо дій чиновника. Причина – зрив опалювального сезону у містах Новий Розділ та Новояворівськ на Львівщині. Новояворівська ТЕЦ, яку компанія “Гарант Енергія М” отримала від АРМА в управління, не змогла розпочати виробництва теплової енергії населенню міст через заборгованість за газопостачання перед “Нафтогазом”. Співробітники ТЕЦ також відмовилися виходити на роботу, протестуючи проти кількамісячних боргів із зарплати.

У грудні 2019 року Антон Янчук подав позов проти Кабінету Міністрів через відсторонення його з посади. Окружний адміністративний суд м. Києва призначив підготовче засідання на 21 січня 2020 року.

Тимчасовим виконувачем обов’язків голови АРМА уряд призначив Віталія Сигидина, який досі очолював відділ моніторингу ефективності менеджменту активів агентства.

Янчук керував АРМА майже два роки. Як писали “Кадри“, на початку грудня 2016 року він переміг у конкурсі на посаду голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. До призначення головою АРМА Янчук працював заступником міністра юстиції Павла Петренка в уряді Володимира Гройсмана.

Залишити коментар

Матеріали по темі
Юрик очолить “Укрзалізницю”
п’ятниця, 10 Квітень 2020, 12:13