Ірина Венедіктова очолила ДБР

Денис Іванов
п’ятниця, 27 Грудень 2019, 12:54
0

Державне бюро розслідувань отримало нового керівника. Президент Володимир Зеленський звільнив Романа Трубу і призначив на посаду Ірину Венедіктову – у статусі тимчасово виконуючої обов’язки директора ДБР.

Венедіктова тепер має скласти мандат народного депутата. До парламенту вона обралася за списком партії “Слуга народу”. Очолювала кафедру цивільно-правових дисциплін Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна (з 2005 року), була членом науково-консультативної ради Верховного суду, арбітром Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України та суддею Третейського суду у медичних справах. У команді президента Володимира Зеленського відповідала за питання проведення судової реформи.

Брала участь у конкурсі на посаду судді касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду в 2016−2017 роках. Проте не здобула потрібної кількості балів на іспиті.

Венедіктова одружена зі співробітником кіберполіції України Денисом Колесніковим, виховують сина Данила і дочка Аделіну.

Як писали “Кадри”,  на початку грудня 2019 Верховна Рада ухвалила закон про перезавантаження ДБР. Відповідно до його положень,  чинний директор ДБР Роман Труба та його заступники підлягають звільненню.

Залишити коментар