Сліпачук очолила Центральну виборчу комісію

Денис Іванов
п’ятниця, 05 Жовтень 2018, 16:02
0
До призначення у Центральну виборчу комісію Тетяна Сліпачук (праворуч) керувала практикою міжнародної торгівлі та міжнародного арбітражу в юридичній фірмі Sayenko Kharenko

Сліпачук, Конопольський, Радченко і Бернацька – це прізвища нових керівників Центрвиборчкому.

Сьогодні таємним голосування Тетяну Сліпачук було обрано голову Центральної виборчої комісії. Після цього голова ЦВК внесла пропозиції обрати заступниками Олега Конопольського та Євгена Радченка. Посада секретаря відійшла Наталії Бернацькій.

Новій голові ЦВК 50 років. 1990-го здобула вищу юридичну освіту в Київському державному університеті ім. Т.Г.Шевченка. Працювала у Торгово-промисловій палаті, керувала практикою міжнародної торгівлі та міжнародного арбітражу в юридичних фірмах “Василь Кісіль і партнери” та Sayenko Kharenko. Із 2012 року очолювала Українську арбітражну асоціацію. Володіє чотирма мовами.

Разом із колишнім першим заступником міністра юстиції Наталією Бернацькою Тетяна Сліпачук входила до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посад директора Державного бюро розслідувань, його заступників, директорів територіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату ДБР.

Як писали “Кадри”, Верховна Рада сформувала новий склад Центральної виборчої комісії з 14 кандидатур, висунутих фракціями парламенту ще у 2016 році.

Залишити коментар

Гучні теми
Новини партнерів