Поїздка у Стенфорд коштувала Микольській посади віце-міністра

Денис Іванов
середа, 22 Серпень 2018, 18:54
0

Уряд звільнив Наталію Микольську з посади торгового представника України – заступника міністра економічного розвитку і торгівлі.

Микольська подала заяву за власним бажанням. Причина звільнення – дослідницька робота за стипендіальною програмою для лідерів з України “Ukrainian Emerging Leaders Program” у Центрі демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету (США), яка має розпочатися наступного місяця.

Наталія Микольська закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка, навчалася у Europa-Kolleg Hamburg (ФРН) (магістр європейських студій, право і політика), стажувалася у Deutsche Telekom (2002) та Уряді Альберти (Канада, 2003). Є одним із найвідоміших українських експертів у галузі зовнішньоторговельних відносин.

На посаду заступника міністра призначна у квітні 2015 року.

За словами міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва, Микольська залишиться біля нього у статусі радника з питань міжнародної торгівлі.

Як писали “Кадри”, у заступниках міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва були Юлія Ковалів, Юлія Клименко, Наталія Микольська, Юрій Бровченко та Максим Нефьодов. Свої посади вони посіли ще попереднього міністра Айвараса Абромавичуса. У жовтні 2016 року Кабінет Міністрів задовольнив прохання Юлії Клименко про звільнення з посади заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України – керівника апарату. У листопаді 2016 року у відставку подала перший заступник міністра Юлія Ковалів. У грудні команду керівництва Міністерства економічного розвитку і торгівлі поповнив Михайло Тітарчук.

Залишити коментар

Матеріали по темі
Юрик очолить “Укрзалізницю”
п’ятниця, 10 Квітень 2020, 12:13